Doprava a platba

Platební metody, doprava a cena poštovného

Rádi Vám doručíme balíček způsobem, který si vyberete. Spolupracujeme pouze s dopravci, se kterými jsme sami spokojeni a kteří jsou k zákazníkům vstřícní.

Posílali jsme Vám balíček a nebyli jste spokojeni? Kontaktujte nás. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá.

Nabízíme také celou řadu platebních metod tak, aby i zaplacení pro Vás bylo pohodlné a rychlé. Výběr je pouze na Vás.


Platební metody

  1. Zaslání na dobírku (+40 Kč) – nejběžnější způsob platby, kdy je balíček dodán velmi rychle a bez zdržení. Je totiž expedován nejpozději následující pracovní den od vypražení kávy a zaplacen v hotovosti při jeho přijetí adresátem.
  2. Platba převodem z účtu (zdarma) – po objednání obdržíte platební údaje (číslo účtu, částku a variabilní symbol) a zaplatíte objednávku z libovolného bankovního účtu bankovním převodem. Odpadá nutnost mít u sebe hotovost při přijetí balíčku a u menších objednávek ušetříte za dobírkový příplatek. Balíček je v tomto případě expedován bezodkladně po obdržení platby na náš účet. Platby jsou možné v CZK a EUR, v případě potřeby posílat jinou měnu nás prosím kontaktujte předem pro odsouhlasení měny a částky.
  3. Platba platební kartou (zdarma) – pohodlná online metoda platby platební kartou přes zabezpečenou platební bránu GoPay. Platba dorazí okamžitě a balíček je tak expedován bez zbytečného zdržení. Rovněž odpadá nutnost mít u sebe hotovost při přijetí balíčku. Obchodník nepřichází do kontaktu s jakýmikoli údaji na kartě plátce a všechny údaje související s platbou jsou na straně platební brány šifrovány.

Poštovné - možnosti dopravy

    do 1000 Kč nad 1000 Kč
Logo-Balik-Do-ruky Česká pošta - balík do ruky 99 Kč zdarma
Logo-Balik-Na-postu Česká pošta - balík na poštu 99 Kč zdarma
Logo_balik_do_balikovny Česká pošta - Balíkovna 70 Kč zdarma
Logo-Kuryr Kurýrní doprava Zásilkovna 99 Kč zdarma
Zasilkovna_logo Zásilkovna CZ 60 Kč zdarma

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení