Doprava a platba

Rádi Vám doručíme balíček způsobem, který si vyberete. Spolupracujeme pouze s dopravci, se kterými jsme sami spokojeni a kteří jsou k zákazníkům vstřícní.

Posílali jsme Vám balíček a nebyli jste spokojeni? Kontaktujte nás. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá.

Nabízíme také celou řadu platebních metod tak, aby i zaplacení pro Vás bylo pohodlné a rychlé. Výběr je pouze na Vás.


Platební metody

  1. Zaslání na dobírku (+40 Kč) – nejběžnější způsob platby, kdy je balíček dodán velmi rychle a bez zdržení. Je totiž expedován nejpozději následující pracovní den od vypražení kávy a zaplacen v hotovosti při jeho přijetí adresátem.
  2. Platba převodem z účtu (zdarma) – po objednání obdržíte platební údaje (číslo účtu, částku a variabilní symbol) a zaplatíte objednávku z libovolného bankovního účtu bankovním převodem. Odpadá nutnost mít u sebe hotovost při přijetí balíčku a u menších objednávek ušetříte za dobírkový příplatek. Balíček je v tomto případě expedován bezodkladně po obdržení platby na náš účet. Platby jsou možné v CZK a EUR, v případě potřeby posílat jinou měnu nás prosím kontaktujte předem pro odsouhlasení měny a částky.
  3. Platba platební kartou (zdarma) – pohodlná online metoda platby platební kartou přes zabezpečenou platební bránu GoPay. Platba dorazí okamžitě a balíček je tak expedován bez zbytečného zdržení. Rovněž odpadá nutnost mít u sebe hotovost při přijetí balíčku. Obchodník nepřichází do kontaktu s jakýmikoli údaji na kartě plátce a všechny údaje související s platbou jsou na straně platební brány šifrovány.

Poštovné - možnosti dopravy

    do 1000 Kč nad 1000 Kč
Logo-Balik-Do-ruky Česká pošta - balík do ruky 129 Kč 29 Kč
Logo_balik_do_balikovny Česká pošta - Balíkovna 85 Kč 25 Kč
Logo-Kuryr Kurýrní doprava Zásilkovna 109 Kč zdarma
Zasilkovna_logo Zásilkovna CZ 70 Kč zdarma